95/7/28
تعداد نظرات:0
09:37
شماره مطلب:139572816832
-A A +A
همزمان با شروع هفته تربیت بدنی صورت گرفت:

اجرای مراسم نمادین ورزش آغازین در مدارس ناحیه یک

با حضور اسکندری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان ، میرزا حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ، کمالی معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک کرمان و فاطمی کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه یک کرمان مراسم نمادین ورزش آغازین در دبستان دخترانه جواد باقر زاده روستای سعادت آباد برگزار گردید .

به گزارش "کرمان بیست" سرور اسکندری ورزش صبحگاهی را در کاهش بیماری های روحی و افزایش شادابی در دانش آموزان موثر دانست و گفت: بهبود روابط اجتماعی ، بهبود پیشرفت تحصیلی ، افزایش سرعت یادگیری ، نکته سنجی و ارتباط نزدیک تر بین معلم ودانش آموز از دیگر تاثیرات ورزش صبحگاهی در بین دانش آموزان است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان حرکات نرمشی 10 تا 15 دقیقه در روز را کم هزینه ترین و مؤثر ترین روش برای افزایش روحیه کارآیی افراد در هر مقطع دانست و گفت: ورزش صبحگاهی تاثیر مثبتی بر عوامل روحی و روانی دارد و می تواند بر انگیزه ی تحصیلی دانش آموزان نیز تاثر گذار باشد .

اسکندری افزود: بین دین داری و حجاب و ورزش بانوان در رشته های مختلف هیچ تناقضی وجود ندارد ، چنانچه بسیاری از بانوان کشور ما با حجاب اسلامی در مسابقات بین المللی شرکت می نمانید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان اظهار امیدواری کرد که ورزش آغازین در مدارس پیگیری و نهادینه گردد چرا که باعث سلامت و تندرستی نسل آینده و در نتیجه سلامت جامعه میگردد

 

انتهای پیام/.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.