98/10/10
تعداد نظرات:0
20:31
شماره مطلب:1398101037388
-A A +A
نحماسه 9 دی در کرمان

حماسه 9 دی در کرمان با سخنرانی سردار فدوی برگزار شد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کرمان گفت: حماسه نهم دی ماه یکی از تجلیات بصیرت دینی مردم ایران است.
۹ دی ماه تجلی بصیرت ایرانیان
سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کرمان در تجمع باشکوه ۹ دی در جمع مردم کرمان گفت: امروز یادآور روزی است که غبار فتنه کشور را فرا گرفت، اما در نهایت با بصیرت مردم، دل‌های امت مسلمان معطوف به خدا، پیامبر خدا (ص) و سلاله پاکش شد.

فدوی بیان داشت: برخی افراد خبیث گمان می‌کردند مردم از دین و خدا فاصله گرفته‌اند، اما وقتی فتنه‌گری آن‌ها برای مردم مسجل شد، مردم نشان دادند که آنچه برای آن‌ها مطلوب است، دین اسلام، انقلاب و نظام اسلامی است.

او تصریح کرد:نهم دی واقعه‌ای بود که عمق بصیرت دینی مردم ایران در آن آشکار شد، مردمی که بر اساس همین بصیرت و دلدادگی در مقابل بزرگترین دشمن تاریخ در طول ۴۰ سال ایستادند.

فدوی با اشاره به دشمنی‌های آمریکا تاکید کرد: نبرد ایران و آمریکا، نبردی دائمی است و هرگز زمانی نبوده که شیطان بزرگ و هم پیمانانش با ایران اسلامی و ملت آن دشمنی نکنند، اما حتی یک بار هم پیش نیامده که آن‌ها بر جبهه انقلاب پیروز شوند.

سردار فدوی با اظهار اینکه "چرا این اتفاق افتاده مگر ما در انقلاب اسلامی عوامل دنیایی داشته‌ایم که به پیروزی رسیده‌ایم؟ " خاطرنشان کرد: امکانات و تجهیزات دشمن بسیار بیشتر از ماست و آن‌ها از ما جلوتر هستند، اما آمریکا اذعان دارد که نه‌تن‌ها در ایران که هر جا‌هایی که به‌لحاظ دلدادگی انقلاب در برابر آمریکا به‌پا خاستند پیروز بودند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: یک روز از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته بود که با اسلحه به مقابله با ما آمدند، اما باز هم ما پیروز بودیم. همچنین در بیشمار مواردی که در خارج از ایران اسلامی آن‌هایی که نفس انقلاب به آن‌ها خورده بود پیروز شدند در یمن، سوریه، لبنان و عراق هم شاهد پیروزی بودیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما باید همین طور که در این ۴۱ سال با بصیرتی که خداوند به ما داده و پیروی از ذریه رسول‌الله (ص) بصیرت خودمان را بالا ببریم.

او افزود: خدا دل‌های همه مردم را معطوف کرد به آن چه که امام خمینی (ره) می‌خواست و مردم گوش به فرمان بودند، چون امام به کلام خدا عمل می‌کرد.

فدوی گفت: امت اسلامی ۱۰ سال اول انقلاب را با پیروی و رهبری امام خمینی (ره) و ۳۰ سال به رهبری مقام معظم رهبری که همان روال امام را داشتند، گذراندند و این روند رو به رشدی که خدا اراده کرده را ادامه دادند. اینک می‌توان گفت در خیلی موارد پیشرفت ما قابل مقایسه با دو سال پیش هم نیست.

او ابراز داشت: ما در هر زمینه‌ای برای خدا خالصانه پیش رفتیم حتماً موفق بودیم بنابراین آیا ملتی که بر اساس این قابلیت و فهم پای کار رفته و پیروز شده از انقلاب دست بر می‌دارد؟ گر چه در حال حاضر ما در برخی مسائل اقتصادی مشکل داریم، اما با تکیه بر وعده خدا حتماً موفق خواهیم شد لذا اگر پای کار برویم حتماً موفقیت‌هایی که خدا اراده کرده برایمان رقم خواهد خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: بیش از ۲۰۰ هزار شهید موید این است که ما پای کار رفتیم، اما در هر کاری مسائل اقتصادی باید طبق قائده پیش برویم تا موفق باشیم.

او افزود: معتقدم عنایت‌های خدا بعد از ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به صورتی است که به زودی شاهد مرتفع شدن مشکلات خواهیم بود، زیرا در همه وعده‌های خدا شرط است که اگر بنده به آن شرط عمل کند بهترین‌ها برایمان رقم می‌خورد و خدا به گفته خود عمل می‌کند.

فدوی اظهار داشت: خدا را شکر در این ۴۰ سال کمتر زمانی می‌توان این میزان بصیرت را با همه حوادثی که دشمنان اسلام پیش آوردند در هر جای دنیا دید اما در کشور ما در همه موارد این بصیرت ثابت بوده است.

او با اشاره به این که در فتنه‌ها و شرایط غبار آلود بصیرت بیشتر از وقتی دشمن مقابلمان ایستاده لازم است، افزود: در آبان ماه به نوعی دشمنان ما غافلگیر شدند و زمان نداشتند اما آن شیطنت‌ها و شرارت‌ها را انجام دادند.

فدوی ادامه داد: دشمنان از همان زمان تا ۵ دی فرصت شیطنت داشتند و هجمه فضای مجازی ایجاد کردند. وقتی یک نفر در یک نصف روز در فضای این هجمه‌ها قرار می‌گرفت با خود می‌گفت انقلاب شکست خورده ولی از طرفی بصیرت مردم بسیار زیاد است و دشمنان نتوانستند در این ۴۰ روز بصیرت مردم را بگیرند و عصبانی شدند و ناراحت که چرا مردم به حرف ما گوش نداند عصبانی شدند.

او اظهار داشت: امام راحل (ره) فرمود ان شاالله انقلاب اسلامی را به دست صاحبش امام زمان می‌دهیم و تا آن زمان حرکت‌های با بصیرت را خودمان مشاهده می‌کنیم، زیرا انقلاب اسلامی روال اسلام را دنبال کرده و امام راحل و رهبری هم همین رویه را دنبال کرده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بی بصیرتی ما برای خودمان ضرر دارد، اما ما پشتوانه بزرگی همچون انقلاب اسلامی، امام، رهبری و شهدا را داریم و این برکت، ولایت و عنایت خداوند را ما داریم.

او افزود: ان شاالله در سال‌های آتی عنایت خدا را بیشتر خواهیم دید وقتی ۴۰ سال انسان استقامت و مداومت در تبعیت از فرمان خداوند را داشته باشد خداوند به وعده‌اش عمل می‌کند قطعاً تکیه‌گاه خواهد بود.

او یادآور شد: مردم ما طی ۴۰ سال هم با عمل، دل و زبانشان به پشتوانه بزرگی دست یافته‌اند و تا آخر می‌توانند بروند و در وعده خدا تخلفی نیست.

فدوی گفت: کرمان از جمله شهر‌هایی بود که در ۹ دی جلوه ویژه‌ای داشت ان شاالله به پشتوانه شهدا و شجاعت و دلدادگی و بصیرتی که شهدای کرمان همچنان برقرار باشیم و برای خودمان و خودتان بهشت را به ارمغان بیاورید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.