98/12/24
تعداد نظرات:0
19:58
شماره مطلب:1398122438105
-A A +A

تقدیر دانش آموزان بسیجی از پزشکان خط مقدم مقابله با کرونا

تقدیر دانش آموزان بسیجی از پزشکان خط مقدم مقابله با کرونا/تلاش خودجوشانه جوانان بسیجی
پیش از ظهر امروز مسئولان بسیج دانش آموزی به همراه تعدادی از دانش آموزان بسیجی از کادر پزشکی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) از جمله پرستاران و پزشکانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا خدمت می کنند با اهدا لوح و شاخه گل تقدیر به عمل آوردند.
در این بازدید علیرضا مسلمی بازرس مجمع علوی کرمان گفت: بسیج دانش آموزی در راستای مبارزه با ویروس کرونا تاکنون اقدامات خوبی ازجمله راه اندازی ستاد مبارزه با ویروس کرونا و آموزش از طریق فضای مجازی انجا داده است.
او آموزش چهره به چهره را نیز از دیگر فعالیت های این نهاد عنوان کرد و افزود: بسیچ دانش آموزی با همکاری گروه جهادی کار توزیع مواد ضد عفونی کننده در حاشیه شهر بین مردم کم برخوردار را در کارنامه خود دارد.
بازرس مجمع علوی کرمان با اشاره به تولید ماسک تصریح کرد: یکی از هنرستان های کرمان برای تولید و دوخت ماسک در نظر گرفته شده و از معلمان و دانش آموزان بسیجی خواهر که نسبت به دوخت آشنایی دارند دعوت شده تا در این امر خیر شرکت کنند.
مسلمی گفت: همچنین تعدادی از دانش آموزان بسیجی در امر تولید مواد ضد عفونی کننده دست و سطوح به طور خودجوش با گروه های جهادی همکاری می کنند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.