99/8/22
تعداد نظرات:0
09:40
شماره مطلب:139982239259
-A A +A
برگزاری دومین همایش سراسری کمیته های هماهنگی وپشتیبانی بسیج دانش آموزی

همایش سراسری کمیته های هماهنگی وپشتیبانی بسیج دانش آموزی

همکاری سپاه با آموزش و پرورش درتاریخ کرمان ماندگارخواهد بود
سردار معروفی با اشاره به طرح شهید بهنام محمدی تاکید کرد:اگر ما تمام وقتمان را به اموزش وپروش وبرای تربیت اینده سازان انقلاب اسلامی بگذاریم قطعا ما برد کردیم چراکه اینده سازان ما جوانان امروز ما هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی از کرمان؛ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان امروز در نشست با فرماندهان بسیج دانش آموزی سراسر استان کرمان که با حضور مدیر کل آموزش وپرورش، روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به زحمات بی دریغ فرهنگیان در دوران شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: بعد از کادر درمان، بیشترین فشار روحی و روانی کرونا متوجه فرهنگیان است.
فرمانده سپاه ثارالله درادامه با بیان اینکه نظام تربیتی ما باید به سمتی برود که دانش اموزانی همچون شهید منگلی تربیت کند خاطرنشان کرد: دانش اموزشهید حسین منگلی شب‌ها درقبرمناجات می‌کرد ودرمیدان نبرد اینقدر شجاع و دلیر بود که حاج قاسم به او میگفت حسین چریک و جز نیرو‌های ترازاول لشکرثارالله شد چراکه هم تخریبچی بود وهم غواص.

سردار معروفی با تصریح براینکه بنده آموزش پرورش را خانه سپاه میدانم و سپاه را خانه آموزش وپروش، ابرازداشت: نگاه ما به آموزش وپروش جامع الاطراف است وهزگر نگاه سیاسی نداریم مهم درمسیر انقلاب بودن است و هرکس در نطام تربیتی ما تلاش میکند برای ما ارزشمنداست اصولگرا و اصلاح طلب ندارد

سردار معروفی با اشاره به طرح شهید بهنام محمدی تاکید کرد:اگر ما تمام وقتمان را به اموزش وپروش وبرای تربیت اینده سازان انقلاب اسلامی بگذاریم قطعا ما برد کردیم چراکه اینده سازان ما جوانان امروز ما هستند.

وی افزود:نباید دنبال این باشیم، چون امکانات نداریم طرح شهید بهنام محمدی انجام نمیدهیم بلکه باید باید بامدیریت جهادی این طرح را به خوبی برگزارکردچراکه ما در مکتب شهید حاج قاسم یاد گرفتیم نگاه به موجودی ابزار وامکانات نکنیم بلکه نگاه به اجرای ماموریت وانجام رسالت خودکنیم واین وعداه الهی است که ان تنصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم.

سردار معروفی درپایان از تعامل و همکاری آموزش و پرورش استان با سپاه ثارالله تشکر کرد و افزود: آموزش و پرورش استان در هر زمانی که احساس نیاز کرد اولین مجموعه‌ای که در کنار این دستگاه قرار می‌گیرد، سپاه ثارالله است.

احمد اسکندری مدیرکل اموزش وپرورش استان کرمان نیز در این همایش با بیان اینکه ما جلسات متفاوتی با فرمانده سپاه ثارالله استان داشتیم و هر جلسه‌ای که با ایشان داشتیم واقعاً پر خیر و برکت بوده و برای ما دستاورد‌های بسیار خوبی داشته، ابرازداشت: ما در حضور همه اعلام می‌کنیم که درب تک تک مدارس ما به روی سپاه باز است، زیرا ما به این نهاد مقدس به عنوان با ارزش‌ترین نهادی که در راستای اهداف نظام و انقلاب و منویات معظم رهبری حرکت می‌کند و گام بر می‌دارد؛ نگاه می‌کنیم.

احمد اسکندری نسب گفت: امروز در نظام تعلیم و تربیت سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب که بخش‌هایی از آن مربوط به آموزش و پرورش است برگرفته از سند تحول بنیادین که هم مورد تأیید و تأکید مقام معظم رهبری است به عنوان یک نقشه راه جلوی نظام آموزش و پرورش است.

احمداسکندری در ادامه خاطر نشان کرد: امروز مکتب حاج قاسم در تمام مدارس ورد زبان تک تک دانش آموزان و معلمان است و در همین راستا هر مجموعه جدیدی که در آموزش و پرورش ساخته می‌شود، به نام این سردار عزیز نامگذاری می‌شود و ما در راستای اهداف سند تحول که ایجاد مجتمع‌های بزرگ در استان‌ها و شهرستان‌ها بوده امروز مجتمع‌های بسیار زیادی در استان کرمان ساخته می‌شود که تعداد زیادی از آن‌ها تا روز سالگرد این شهید بزرگوار به بهره برداری می‌رسد و مابقی تا مهرماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در پایان از بسیج دانش آموزی به عنوان کانونی مطمئن و اثر بخش در کنار آموزش و پرورش نام برد و گفت: دوران طلایی همکاری سپاه با آموزش و پرورش در تاریخ استان کرمان ماندگار خواهد بود
ضمناً به اطلاع می رساند همایش به صورت هم زمان با کل استان از طریق ارتباط تصویری انجام شد که در پایان مراسم به صورت نمادین ابلاغ احکام مسئولیتی مدیران آموزش وپرورش(روءسای کمیته های هماهنگی وپشتیبانی بسیج دانش آموزی )انجام شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.